Безпека

Функціонал для промислової безпеки на базі RTLS, телеметрії та машинного навчання на пристроях.

Пошук і Локалізація

Широкий функціонал для пошука та візуалізації на карті для співробітників, обладнання та інших об’єктів – по іменам, локаціям, категоріям, серійним номерам та іншим параметрам. 

Приклад кластерного виду для відображення усіх співробітників у вибранній зоні.

Історія Інцидентів

Архів подій та історичні дані для алармів, RTLS, СМС та геофенсінгу. Переглядайте архівні записи та траекторії на карті для необхідних висновків по інциденту.

Візуалізація історичного трека по різним параметрам – дати, локації, статуси, деталі співробітників і.т.д.

Локаційний Репозиторій

База даних для співробітників та обладнання з локаційними деталями, алармами та телеметрією, які оновлюються на регулярній основі.

Моніторинг Метана-СО

Теплові карти та інтеграція даних від датчиків через такі протоколи, як ModBus RTU. Усі зібрані дані доступні в реальному часі, а також в архіві подій та більш детальних звітах.

Аларм-СОС Повідомлення

Широкомовні та персональні повідомлення з підтримкою QoS, підтвержденнями та гарантованною доставкою для оффлайн-онлайн пристроїв.

Відстеження ЗІЗ

Відстеження присутності ЗІЗ (Засобів Індивідуального Захисту) на тілі співробітників, а також телеметрія та RTLS для більш детальної інформації про стан і місцеположення, використовуючи апаратні модулі або пристрої Leantegra та функціонал веб порталу.

Захисні шоломи, жилети або шахтарські ліхтарі можуть бути оснащені функціоналом по відстеженню, навіть в місцях без покриття Wi-Fi, LTE, BLE або UWB мережами. Підтримуються і онлайн і оффлайн режими роботи, без залежності від сервера або наявності мережі.

Геофенсинг

Нотификації по входу, вихіду або знаходженню (по часу) в обраних зонах, згідно налаштованим правилам для геофенсингу на веб порталі. Кожне спрацьовування геофенсингу може бути у вигляді візуальної нотификації, а також записом в базу даних для звітності. 

Небезпечне Зближення

Нотификації про небезпечне зближення та запобігання зіткненню з мінімальною затримкою (latency) використовуючи UWB TWR або TDoA. Сценарій працює без серверів і зовнішніх мереж для забезпечення мінімальної затримки спрацьовування.

Шлюз UWB-to-BLE на пристроях Leantegra (наприклад UT-100) забезпечує локальні нотификації на смартфони або планшети, без участі сервера.

Також доступні опціональні модулі на пристроях Leantegra для вібро, LED та аудіо нотифікацій.

Безпека на Висоті

Система для безпеки на висоті використовуючи 3D RTLS, вертикальні XZ або YZ площини або тільки координату Z для позиціонування співробітників або обладнанная. 

Відслідковуйте, ідентифікуйте та нотифікуйте співробітників на промислових кранах, сходах, ліфтах, багаторівневих секціях або вежах. Доступні параметри для порогових значень висоти, а також правила геофенсингу для кожної зони у приміщенні.

safety_screen_15

Мережевий Моніторинг

Збереження та працездатність мережевої інфраструктури дуже важлива для решення в цілому, особливо в шахтах та інших промислових майданчиках з високим ризиком поломки пристроїв. 

Приклад екрана: статус та заряд батарейки для BLE бикона.

Моніторинг статуса та якості сигналів для Wi-Fi мережі передачі даних – RSSI heatmap. 

Список пристроїв із серійними номерами та інформацією по статусу кожного пристрою.

© 2015—2021 Leantegra Inc. All Rights Reserved. 

Безпека

Запросити Інформацію

We use cookies to personalize your experience. By using our website you agree to our Privacy Policy